Zapraszamy na treningi

Zapraszamy do podjęcia treningów w naszym Klubie zarówno tych, którzy jeszcze nie spróbowali swoich sił w tej pięknej sztuce walki, jak i tych wszystkich, którzy z różnych względów przerwali treningi. Prowadzimy oddzielne grupy dla dzieci (3 grupy wiekowe), młodzieży i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Prowadzimy także treningi wyczynowe w grupach dla zawodników. Nasi zawodnicy od wielu lat walczą z sukcesami na matach całego Świata. Dokładny plan treningów w nowym sezonie znajdziesz w zakładce „TRENINGI”  /deklaracja członkowska/

• Newsy

Cztery medale Mistrzostw Polski Seniorów!

Na rozegranych 21 kwietnia 2018 w Limanowej 45 Mistrzostwach Polski Seniorów Karate Kyokushin zawodnicy TKS-u „Karate” Tarnowskie Góry wywalczyli 4 medale i IV miejsce w klasyfikacji klubowej! Srebrne medale stały się udziałem Sandry Nowak (-55 kg) i Marty Lubos (-65 kg), a brązowe krążki wywalczyli Dobrosława Habraszka (-65 kg) i Marek Wolny (-90 kg). Złoty medal w konkurencji Tameshiwari (łamanie desek) kobiet zdobyła Marta Lubos, łamiąc w czterech próbach aż 14 desek. Bez medali wracają Szymon Grzegorzyca i Rafał Zając, którzy odpadli po dobrych walkach w eliminacjach. /wyniki/

Kontynuuj czytanie

Złote Mistrzostwa Śląska!

Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy TKS-u na rozegranych 17.03.2018 w Bielski Białej Mistrzostwach Śląska zdobywając 12 medali w tym aż 6 tytułów Mistrza Śląska. Nasi seniorzy zwyciężyli w pięciu na sześć rozegranych kategorii! ... /wyniki/