Diamenty dla Marty Lubos i Marka Wolnego

Kolejny świetny start Marty Lubos i Marka Wolnego. Na rozegranym 24 lutego w Antwerpii Turnieju Diomond Cup obydwoje wywalczyli złote krążki. 

Marta Lubos pokonała w ćwierćfinale po bardzo trudnej i wyrównanej walce Szwedkę Dianę Klijajic, a w półfinale już wyraźnie Belgijkę Ninę Stuer. Swój finał nasza zawodniczka wygrała bez walki. Szwedka Cecilia Wallin na skutek kontuzji nie mogła stanąć do walki. Marek Wolny w drodze do finału pokonał bez większych problemów w eliminacjach Holendra Kelvina Tienstra, w ćwierćfinale Belga Serge Cavrois , a w półfinale Holendra Ferry Wortmana. W finale przez wazari pokonał groźnego Japończyka Yuto Eguchi. Nie powiodło się niestety Sandrze Nowak, która po 2 dogrywkach, stosunkiem głosów 2-3 przegrała swoją walkę eliminacyjną. W znakomicie zorganizowanym Turnieju, w którym zwycięzcy otrzymali prawdziwe diamenty, wystartowało 111 zawodników z 21 krajów.

Dołącz do nas

Kontakt

TKS "Karate"
ul. Obwodnica 8/2.27
42-600 Tarnowskie Góry
+48 500 066 682
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


TKS Karate Tarnowskie Góry. All rights Reserved.