Mistrzostwa Polski Shinkyokushin 2019- cztery medale

Na rozegranych 13 stycznia 2019 w Turku Mistrzostwach Polski Shinkyokushin PFKS, które były jednocześnie Turniejem Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy Seniorów, Juniorów i Kadetów,  zawodnicy TKS-u wywalczyli 4 medale....

Wśród seniorów złoty medal i kwalifikację w kategorii do 95 kg seniorów wywalczył Marek Wolny, brązowy medal i status rezerwowego wywalczył w kategorii do 85 kg Artur Dymarczyk, a 4 miejsce w kategorii go 65 kg zajął Szymon Grzegorzyca. Już w eliminacjach tym razem odpadła startująca w kategorii do 55 kg trzykrotna medalistka Mistrzostw Europy - Sandra Nowak. Nie powiodło się także reprezentującemu gościnnie nas klub na tych zawodach Kamilowi Kowolowi (-65 kg). W juniorkach w kategorii do 50 kg czwarte miejsce zajęła Julia Hajduk. Dwa medale wywalczyli młodzicy: srebrny Maksymilian Dąbrowski, a brązowy Filip Latusek.  W eliminacjach tym razem odpadli młodzik Maksymilain Rymer i kadet Mateusz Mrachacz. Wcześniej kwalifikację na kwietniowe Mistrzostw Europy zapewniła sobie w kategorii do 60 kg kobiet Marta Lubos.