Skip to main content

Marek Wolny Mistrzem Europy Open, Marta Lubos z brązowym medalem!

Marek Wolny został Mistrzem Europy wśród mężczyzn, a Marta Lubos wywalczyła brązowy medal wśród kobiet na rozegranych 3 grudnia w Warszawie Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w kategorii otwartej (bez podziału na kategorie wagowe). Mistrzostwa Kobiet były jednocześnie kwalifikacją do przyszłorocznych Mistrzostw Świata Open, które odbędą się w Tokio w październiku. Pierwsza ósemka w tym Marta Lubos może być już pewna startu w Tokio. /wyniki/

Czytaj więcej

Medal Kadetek na Mistrzostwach Europy

Na rozegranych w dniach 4-5 listopada w Sofii z udziałem 502 zawodniczek i zawodników z 22 krajów Mistrzostwach Europy Młodzieżowców, Juniorów i Kadetów bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki TKS-u Weronika Wierszyło, Carmen Pozimski i Julia Banaś, które w konkurencji Team Mix Kata zdobyły brązowy medal!

Czytaj więcej

  • Newsy

Trzy medale Mistrzostw Polski

Rafał Mnich został Mistrzem Polski w konkurencji kata seniorów, a Jagoda Lubos (kumite juniorek u15 +60 kg) i Weronika Wierszyło (kata juniorek u15) wywalczyły brązowe medale wśród juniorek u15 na rozegranych 9 października w Zielonce Mistrzostwach Polski Kumite Open i Kata Seniorów oraz Juniorów Młodszych.

Czytaj więcej

  • Newsy

Dwa razy ćwierćfinał w Mistrzostwach Świata

Niestety nie udało się wywalczyć medali na rozegranych 24-25 września w Kielcach VII Mistrzostw ach Świata. Dwójka TKS-owych reprezentantów: Marta Lubos i Marek Wolny zaprezentowała się bardzo dobrze. Obydwoje po znakomitych pojedynkach odpadli w ćwierćfinałach i zostali sklasyfikowani na V miejscu.

Czytaj więcej